SHAD Kufre bočné SH 23 biele - 3P Systém

Bočné kufore objedmu 23 litrov

Výrobca:
SHAD
Dostupnosť:
nie je skladom, dodanie možné do 48 hodín
Obj. čislo:
06871

185 € s DPH 154,17 € bez DPH

+ -

SHAD Kufre bočné SH 23 biele - 3P Systém

SH23 sú bočné kufre, ktoré sa vyznačujú eleganciou, ľahkosťou a funkčnosťou. Sú vodeodolné a odolné voči nárazu. Horný otvor umožňuje jazdcovi prístup k batožine bez toho, aby zostúpil s motocykla. Menší rozmer poskytuje výborný súlad s líniami motocykla, bez rušivých momentov.

Jedna z najdôležitejších inovácií spoločnosti SHAD.  Na túto príležitosť bola špeciálne vytvorená nová bočná zostava systému 3P a pri jej vývoji sa nezameriava len na estetiku. Kľúčovým bodom, ktorý je potrebné zvážiť, bola bezpečnosť. 

• Integrovaný dizajn: 3P súprava je oveľa lepšie integrovaná s motocyklom. Typický obdĺžnikový rám je redukovaný na jedno rameno, ktoré podporuje tri body (3P) potrebné na upevnenie bočného kufra. 

• Poloha: Objem kufra a uhol 3P systému boli navrhnuté tak, aby čo najviac posunuli hmotnosť batožiny smerom k ťažisku motocykla. To poskytuje vyššiu bezpečnosť a stabilitu pri jazde s plným zaťažením. EXTRA Zámok: jeden kľúč na otváranie bočných aj vrchného kufra.

Vymeniteľné farebné kryty Vám umožnia zladiť ho s farbou motorky. K väčšine skútrov a motocyklov je potrebné dokúpiť nosič na upevnenie kufra, pozrite si našu ponuku https://www.jjmoto.sk/eshop/3p-system-nosice/c-64.xhtml

 

Kapacita:  príslušenstvo

Rozmery:  Š-26,5 / H-49,2 / V-34,5

Nosnosť:  5 kg

Bezpečný systém uzamknutia

Voliteľné príslušenstvo:  farebné kryty

Video

 

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

SHAD Kufre bočné SH 23 biele - 3P Systém

Bočné kufore objedmu 23 litrov