O spoločnosti

Vitajte na našej stránke JJmoto, kde nájdete široký sortiment motocyklových doplnkov, skútrov a štvorkoliek. Sme tu s vami už pekných 16 rokov, za ten čas sme sa snažili čo najlepšie splniť vaše požiadavky a priania, aj vďaka tomu sme získali množstvo skúsenosti, ktoré nám pomôžu vylepšiť naše služby.

Naša firma sa zaoberá predajom a servisom skútrov zn. SYM, LAMBRETTA, elektroskútrov HORWIN, štvorkoliek zn. GOES, STELS, motocyklov BENELLI a predajom motocyklového príslušenstva.

Pre Vás a Váš motocykel ponúkame široký sortiment náhradných dielov a motocyklového príslušenstva rôznych značiek: pneumatiky Mitas, SavA, Continental, Pirelli, Bridgestone, brzdové platničky a brzdové obloženie GoldFren, Ferodo, SBS, sviečky NGK, DENSO, oleje Motul, Repsol, Valvoline, batérie Exide, Yuasa, Varta, olejové filtre Champion, Hiflofiltro, KN, vzduchové filtre Hiflofiltro, KN, Pipercross rukoväte Progrip a Domino, zrkadlá Vicma, Far, smerovky, Vicma, Ecia, reťaze DID, EK, rozety a záberové koliečka JT a PBR, kufre Shad a Givi, guferá predných vidlíc Ariette, celý sortiment produktov zn. Vicma, ALL BALLS a mnoho iného.

Ďalej máme v ponuke kvalitné oblečenie francúzskej značky Bering, BLH, Segura a SCOTT, termoprádlo, kukly, ľadvinové pásy, rukavice a samozrejme topánky zn. Bering, TCX, FALCO


Prilby SHARK, CMS, BELL, CASSIDA  a široký sortiment rôznych doplnkov.

Sme rodinná firma založená na tradíciách, preto u nás vždy nakúpite v prijemnej rodinnej atmosfére. Preto neváhajte a navštívte nás, urobíme maximum aby ste od nás odchádzali spokojný :)

Tešíme sa na Vašu návštevu, a ak nie ste z okolia, môžete využiť služby nášho e-shopu.