Kufor 36L bočný biely SHAD - 3P -System

Bočné kufre

Výrobca:
SHAD
Dostupnosť:
1 na sklade
Obj. čislo:
05350

345,00 € s DPH 287,50 € bez DPH

+ -

Kufor 36L bočný biely SHAD - 3P -System

Motocyklové kufre SHAD SH36 sú bočné moto kufre, zaujímavé hlavne svojim inovatívnym dizajnom , funkčnosťou a nízkou hmotnosťou v porovnaní s ostatnými bočnými kuframi. Veľká kapacita kufrov umožňuje zbaliť aj prilbu veľkosti XXL alebo vyklápaciu. Sú vodeodolné odolné voči nárazu. Jedna z najdôležitejších inovácií spoločnosti SHAD.  Na túto príležitosť bola špeciálne vytvorená nová bočná zostava systému 3P a pri jej vývoji sa nezameriava len na estetiku. Kľúčovým bodom, ktorý je potrebné zvážiť, bola bezpečnosť. 

• Integrovaný dizajn: 3P súprava je oveľa lepšie integrovaná s motocyklom. Typický obdĺžnikový rám je redukovaný na jedno rameno, ktoré podporuje tri body (3P) potrebné na upevnenie bočného kufra. 

• Poloha: Objem kufra a uhol 3P systému boli navrhnuté tak, aby čo najviac posunuli hmotnosť batožiny smerom k ťažisku motocykla. To poskytuje vyššiu bezpečnosť a stabilitu pri jazde s plným zaťažením.

Interiérové popruhy umožňujú zaistiť náklad a úložný priestor v hornej časti. Vymeniteľné farebné kryty Vám umožnia zladiť ho s farbou motorky. K väčšine skútrov a motocyklov je potrebné dokúpiť nosič na upevnenie kufra, pozrite si našu ponuku nosičov.

 

Kapacita:  1 vyklápacia (modular) prilba + príslušenstvo

Rozmery:  Š-49 / H-38 / V-33

Nosnosť:  10 kg

Bezpečný systém uzamknutia

Zahrnuté v cene:   karbónové vrchné plato

Voliteľné príslušenstvo:  farebné kryty, vnútorná taška, červená odrazka

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod