Bočný hliníkový kufor SHAD TERRA TR47R pravý

Bočný hliníkový kufor

Výrobca:
SHAD
Dostupnosť:
1 na sklade
Obj. čislo:
TR47R

375,00 € s DPH 312,50 € bez DPH

Novinka
+ -

Bočný hliníkový kufor SHAD TERRA TR47R pravý

Bočný kufor SAHD TERRA TR47 s objemom 47 l je vyrobený kovanej hliníkovej zliatiny, ktorá je vyśoko odolná voči korózii. Vaša batožina v tomto kvalitnom kufri bude stále v maximálnom bezpečí a to aj keď sa budete nachádzať v akomkoľvek ťažkom teréne. 

Hliníkové bočné kufre SHAD TERRA sa vyznačujú perfektným systémom zamykania. Na jednej strane umožňuje ľahkú a rýchlu inštaláciu kufra na jeho špecifickú fixáciu a na druhej strane umožňuje ľahké otváranie a zatváranie. V tomto uzamykacom systéme vyrobenom z nehrdzavejúcej ocele je tiež držadlo, ktoré uľahčuje pohodlný a praktický transport kufra.

Kľúče a vložka zámku bočného hliníkového kufra TK47 sú novou preímiovou verziou zamykacieho systému. Zámok obsahuje kryt, ktorý zabraňuje vniknutiu prachu. Kľúč s vložkou zámku je súčasťou iba pravého kufra, TR47R

Bočné hliníkové kufre SHAD TERRA sa montujú k motorke pomocou nového 4P-systému. Je to konštrukcia z nerezovej oceli upravená farbou vysokoj tvrdosti. Konštrukcia je priemeru 20mm, čo je najsilnejšia na trhu, poskytuje maximálnu pevnosť a odolnosť v najextrémnejších podmienkach.

Vložky zámkov sú jednoducho vymeniteľné. Za malú chvíľku môžete mať jeden kľúčik od všetkých hlinikoýh kufrov namontované na vašom stroji. Tretia vložka zámku pre hodný kufor je dodávaný iba v pravom bočnom kufri.


Príslušenstvo (nieje súčastou dodávky):

  • Rozložiteľná vnútorná taška X0IB47
  • Vnútorná sieťka do kufra X0TR01 

Prílohy na stiahnutie

shad10498.pdf

Video

 

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod