HORVIN na Slovensku

Ako prvý Vám prinášame elektro-skútre na Slovensko od spoločnosť HORWIN. Spoločnosť HORWIN, ako prvá spoločnosť, navrhuje vozidlá špeciálne pre zákazníkov v Európe. Dôraz je kladený na väčšiu karosériu s vyššou nosnosťou. Implementuje tie najvyššie štandardy v oblasti kvality materiálu, pohodlia, dizajnu, bezpečnosti a vneposlednom rade spoľahlivosti.
 
Elektroskútre HORWIN vás presvedčia, že budúcnosť patrí elektrickej mobilite.  Inovácie, kvalita a spoľahlivosť zohrávajú ústrednú úlohu.
 
Spoločnosť HORWIN spája to najlepšie z dvoch svetov. Nikde inde na svete nie sú požiadavky na výrobky také vysoké ako v Európe, a zároveň nikde inde nie je technologický vývoj v oblasti e-mobiliy taký pokročilý ako v Číne. Z toho vyplíva, že sídlo HORWIN, kde sa skútre navrhujú a vyrábajú sa nachádza v Číne a Európske predajné centrum sa nachádza v Rakúsku.
 
 
 
Inžinieri v spoločnosti HORWIN sa rozhodli postaviť skúter pre Európsky trh.  Skúter navrhli so širokým a dostatočne dlhým sedadlom a hlavne je dostačujúci priestor medzi volantom a sedadlom. Tým sa zabránilo prílišnému ohybu nôh jazdca Ergonomický dizajn a optimalizovaná poloha v sede robia vašu jazdu uvoľnenejšou a pohodlnejšou..