Detská štovrkolka GOES SPACE 110

Štvorkoka pre najmenších, GOES SPACE 110

Výrobca:
GOES
Dostupnosť:
nie je skladom, dodanie možné do 48 hodín
Obj. čislo:
SPACE110

1 399 € s DPH 1 165,83 € bez DPH

Novinka
+ -

Detská štovrkolka GOES SPACE 110

som stodesiatka. Bezpečná detská štvorkolka

Som Space 2.0., najmenší z GOESov. Som tu, aby som vtiahol tvoje drobčeky do sveta vône benzínu a štyroch kolies. Aj keď mám pomerne tichý štvortaktný motor, som hlučnejší ako moje elektrické druhé ja. Pokiaľ máš ale väčší pozemok, nikomu vadiť nebudem.

S deťmi si rozumiem. Mám regulovateľnú rýchlosť, a tak môžeš môj stodesiatkový motor priškrtiť. Akonáhle sa so mnou malý jazdec trochu zoznámi, môžeš mu rýchlosť opäť zdvihnúť. Sadnúť na mňa môže asi v 5 rokoch. Samozrejme záleží na jeho skúsenostiach. Poradím si aj s tebou, ak máš nanajvýš 75 kíl. Viac už neuveziem.

Keďže vozím deti,
myslím na bezpečnosť. Mám dve hydraulické brzdy vpredu a jednu vzadu. Zastavím tak behom chvíľky. Malé nôžky ustrážia zatvorené nášľapy. Vypnúť ma môžeš diaľkovým ovládačom alebo bezpečnostnou trhačkou. To ale len, keby drobček spadol. A tomu sa spolu budeme snažiť vyvarovať. Viem tiež jazdiť dozadu, aby si nemusel stále vstávať, keď niekde blbo zatočíme.

Jazdím na benzín a zmestia sa ho do mňa celé dva litre. Akonáhle ho prejazdíme, stačí mi doliať a môžeme zase vyraziť, kam len budú deti chcieť.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Detská štovrkolka GOES SPACE 110

Štvorkoka pre najmenších, GOES SPACE 110