Kontaktujte nás

Telefón: 0907 304 567
E-mail: jjmoto@jjmoto.sk

facebook

Počet prístupov: 2006903

Ako nakupovať     |    Obchodné podmienky     |    Prepravné podmienky     |    Reklamačný poriadok     |    Veľkostné tabuľky

Nákupný košík
0 produktov
V sume: 0,00

PRILBA SHADOW SPORT LDC

Prilby  |  BELL  | Integrálne
example2
Objednávkové číslo: 2292

256,00
179,20


Veľkosť


Počet ks   
« návrat späť

Popis

Aj keď vznikla pre Riders Američanov, stala sa prilba Shorty vo verziách s jednofarebnou, alebo viacfarebnou kožou „Lorica“ vzorom neustále imitovaným, aj keď originál zostáva BELL. Shorty Skin bola vyrobená pre používanie na mnoho rokov, bez toho, aby zostarla. Pretože prilba BELL zostane vždy prilbou BELL. Dnes je celá vyrobená v Taliansku špecializovanými remeselníkmi, ktorí dokážu absolútne dokonale pracovať s kožou. Preto je potom Vaša Shorty jedinečným kusom a zabezpečuje Vám: maximálnu bezpečnosť, minimálnu hmotnosť, pohodlnosť pri používaní, perfektné prevedenie.

Škrupina z kompozitných vlákien

Veľkou výhodou prilby Shorty je ultra ľahká odolná škrupina z kompozitných vlákien. Použili sme u Shorty najlepšiu technológiu výroby profesionálnych prilieb BELL s potiahnutím prilby tradičným, ale stále modernejším materiálom.
Vnútorná škrupina z PS (polyester) má rôznu hustotu, aby poskytovala maximálnu pasívnu bezpečnosť, zmena hustoty v rôznych častiach škrupiny umožňuje postupné a účinné tlmenie prípadných nárazov.

Vnútorná výstelka je obzvlášť a starostlivo vyrobená z antialergickej a priedušnej látky Drytex.

Chránič šije

Charakteristický pre prilbu Shorty, nielen zlepšuje stabilitu prilby na hlave, ale chráni oblasť krku pred vetrom a dá sa pomocou pohodlného zipsu v teplom období odopnúť. Aj napriek malým rozmerom a malej hmotnosti zostáva Shorty bezpečnou prilbou.
Vďaka obopínajúcemu tvaru ochranného límca okolo šije je nebezpečie obnaženia hlavy v prípade pádu, čo je slabé miesto u prilieb Jet, veľmi malé.
Shorty Custom je klasická línia BELL s ochranným šiltom, ktorá je vďaka svojej klasickej línii stále napodobňovaná, ale zostáva neimitovateľná a neprekonateľná.
Či ju používate s okuliarmi, alebo s plexi štítom oceníte jej ľahkosť a perfektné prevedenie Made in Italy. K dispozícii je na objednávku číry, alebo tmavý plexi štít. Dva uzatvárateľné otvory na čele zabezpečujú účinnú výmenu vzduchu.

Údržba prilby

V prípade nehody prilbu vymeňte, jej poškodenie nárazom nie je vždy viditeľné, vnútorná škrupina, ktorá má náraz stlmiť sa v prípade stlačenia nárazom deformuje a ďalšie namáhanie nestlmí.

Čistenie poťahu škrupiny

Poťah škrupiny čistite prostriedkami určenými k čisteniu kože.

Údržba plexi štítu

Čistite štít vodou, nepoužívajte rozpúšťadlá, alebo chemikálie, alebo iné čistiace prostriedky, ktoré by mohli štít poškodiť. Plexi štíty s označením „DAY TIME USE ONLY“ sa nesmú používať v noci, alebo pri nízkej viditeľnosti.

Demontáž chrániča šije

Pre odopnutie ochranného límca stačí rozopnúť zips na okraji prilby.